پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته کام طب

پشتیبانی و مشاوره


کام طب با هدف ارائه خدمات دقیق و کارآمد در بازار تجهیزات دندانپزشکی و تجهیزات پزشکی مرجعی جامع را بوجود آورده است تا دندانپزشکان و پزشکان عزیز با قدرت انتخاب بالاتری اقدام به خرید تجهیزات مورد نیاز خود نمایند .

ما معتقدیم فروش محصول پایان چرخه اقتصادی نیست ، بلکه شروع آشنایی با مشتری و آغاز ارائه خدمات تخصصی و فنی است لذا بستری امن را فراهم نموده ایم تا مشتریانمان به سادگی و با آرامش بتوانند پاسخ شایسته ای برای تمامی سوالات خود پیدا کنند .

در این راستا مجموعه کام طب با بهره گیری از مجرب ترین تکنسین های با سابقه در سطح کشور اقدام به راه اندازی واحد پشتیبانی و مشاوره در قالب دو دپارتمان کرده است . که به مشتریان در هنگام خرید محصولات و بعد از آن خدماتی مفید و ارزشمند به شرح ذیل ارائه می کند :

  • دپارتمان پشتیبانی و مشاوره فنی : مشتریان گرامی در این دپارتمان می توانند کلیه سوالات فنی و تخصصی خود را در حوزه تجهیزات دندانپزشکی و تجهیزات پزشکی دریافت نمایند .

 

  • دپارتمان پشتیبانی و مشاوره فروش : کارشناسان فروش مجموعه کام طب با تسلت کامل به قیمت محصولات موجود در بازار تجهیزات دندانپزشکی و تجهیزات پزشکی مشتریان را از ارزش خرید محصول به نسبت قیمت آن آگاه و در صورت تمایل مشتری محصولات با کیفیت تر با قیمت مناسب به وی پیشنهاد می کنند .

چگونه از خدمات پشتیبانی و مشاوره کام طب استفاده کنم ؟

شما می توانید در 24 ساعت شبانه روز از طریق روش های ذیل ، خدمات پشتیبانی و مشاوره کام طب را دریافت نمایید :

  • تماس با شماره تلفن 21 96 00 66 – 021 خط ویژه
  • استفاده از پشتیبانی و مشاوره آنلاین در سایت COMTEB.com ( چت آنلاین )
  • از طریق نرم افزار پیام رسان تلگرام با استفاده از آی دی : comteb_support@

آیا خدمات پشتیبانی و مشاوره کام طب برای مشتریانش هزینه دارد ؟

کلیه خدماتی که در بخش پشتیبانی و مشاوره کام طب ارائه می شود کاملا رایگان است و همیشه رایگان خواهد ماند .