تضمین قیمت

امروزه یکی از مهمترین شاخص هایی که در خرید محصول نقش تعیین کننده دارد ، قیمت آن است . در بازار تجهیزات دندانپزشکی و تجهیزات پزشکی ایران به صورت رسمی شرکت های معظم زیادی در قالب تولید کننده و یا وارد کننده فعالیت می کنند که همگی آنها قابل احترام و در جایگاه خود پر اهمیت هستند .

اما چه اتفاقی رخ می دهد که یک محصول با بهره وری بسیار پایین و کیفیت نازل می تواند وارد بازار شود و برای خود قیمتی به نسبت بالا دست و پا کند ؟ آیا محصول مشابه با کیفیت و قیمت مناسبتر در این بازار بزرگ موجود نمی باشد ؟

مرجع جامع تجهیزات دندانپزشکی و تجهیزات پزشکی ( کام طب ) با هدف ایجاد ثبات و جلوگیری از بوجود آمدن حباب در قیمت ها بوسیله تجمیع اطلاعات بازار و در دسترس قرار دادن کلیه داده های محصولات ، قیمتی تضمین شده را در اختیار مشتریان خود قرار داده است تا مشتریان با امنیت و سرعت بیشتری نسبت به خرید محولات مورد نیاز خود اقدام نمایند .

ما با تفکر احترام به شعور مصرف کننده کلیه تجهیزات دندانپزشکی و تجهیزات پزشکی بازار را به صورت یکپارچه برای سهولت در مقایسه کیفیت و قیمت آن ها جمع آوری نموده تا بستری فراهم شود که مشتریان بتوانند با مقایسه محصولات ، انتخابی قدرتمندانه داشته باشند و از خرید مقرون به صرفه خود لذت ببرند .

چه فاکتور های بر قیمت تاثیر دارد ؟

کیفیت ساخت و استانداردهای محصول

کشور و شرکت تولید کننده و برند کالا

تکنولوژی به کار رفته در تولید محصول

نحوه واردات و تعرفه های گمرکی و هزینه های انتقال

کام طب از آخرین قیمت ها و پیشنهاد های فروش ویژه به سرعت مطلع شوید.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها